Úvodní stránka > Dění v obci > Aktuality

Novější 1 3

Zvěřinové hody 29. 7. 2017

Po roce vás opět zveme na tradiční ZVĚŘINOVÉ HODY do Třebětic.

Stejně jako v minulých letech budou připravené zvěřinové speciality, zeleninový salát, míchané nápoje, pivo, limonády, něco pro zahřátí a na zchlazení ledový Jägermeister.

Děti se můžou vyřádit na skákacím hradě.

Od 14:30 vystoupí MALÁ ŘEČICKÁ KAPELA (dechovka z Kardašovy Řečice) s převážně jihočeskými písničkami, několik vstupů budou mít LUKOVŠTÍ TRUBAČI a večer a noc bude patřit MENHARTICKÉ KOMETĚ.

Vstup je zdarma, tak se můžete stavit třeba jen na odpolední posilnění cestou na koupání, do Chorvatska nebo na Rockfest v Dačicích. :)

Srdečně zve Myslivecký spolek Třebětice

Publikováno 24. 7. 2017 10:29

Nové fotky, 2 videa a anketa - setkání rodáků

Setkání rodáků 8. 7. 2017

Nové fotky: setkání rodáků - ZDE

Nové video: hodinový záznam ze setkání rodáků (projev starosty obce, slavné duety, vystoupení dačických mažoretek, českomoravská beseda, vystoupení kapel Dobrá pára a Impuls) - ZDE

Nové video: dvacetiminutový sestřih toho nejlepšího ze setkání rodáků - ZDE

Nová anketa: Splnilo setkání rodáků Vaše očekávání?

Kromě hlasování v anketě zde můžete celou akci ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 9. 7. 2017 19:39

Nové fotky a anketa - Dětský den

Dětský den 2. 7. 2017Nové fotky: Dětský den - ZDE

Nová anketa: Dětský den - ZDE

Publikováno 3. 7. 2017 22:01

Nové fotky - kácení máje

Pár fotek z kácení máje - ZDEKácení máje 25. 6. 2017

Publikováno 25. 6. 2017 17:55

Nové fotky a anketa - dokopná

Nové fotky: dokopná - ZDEPoslední srandamač sezóny a dokopná 24. 6. 2017

Nová anketa: Vykope třebětické "áčko" příští sezónu postup do 1. A třídy?

Publikováno 25. 6. 2017 17:36

Nové fotky - poslední zápas sezóny Třebětice A vs. Malšice

Nové fotky z posledního zápasu sezóny Třebětice A vs. Malšice - ZDEPoslední zápas sezóny Třebětice A - Malšice 18. 6. 2017

Publikováno 19. 6. 2017 17:33

Nové fotky - slavnosti Těla a Krve Páně

Pár fotek z vigilie slavnosti Těla a Krve Páně - ZDEVigilie slavnosti Těla a Krve Páně 14. 6. 2017

Publikováno 15. 6. 2017 21:07

Nové fotky, video a anketa - MOTÁKfest

MOTÁKfest 10. 6. 2017

Nové fotky: MOTÁKfest - ZDE

Nové video: MOTÁKfest - ZDE

Nová anketa: Která z kapel na MOTÁKfestu se vám líbila nejvíce?

Publikováno 11. 6. 2017 20:06

Nové fotky a anketa - lampionový průvod s kladením věnce k pomníku padlých

Lampionový průvod s kladením věnce k pomníku padlých 7. 5. 2017Nové fotky: lampionový průvod s kladením věnce k pomníku - ZDE

Nová anketa: lampionový průvod s kladením věnce k pomníku - ZDE

Publikováno 8. 5. 2017 17:38

Nové fotky - stavění máje a pálení čarodějnic 30. 4. 2017

Stavění máje a pálení čarodějnic 30. 4. 2017Nové fotky: stavění máje a pálení čarodějnic - ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 1. 5. 2017 15:09

Novější 1 3