Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Domů > Dění v obci > Aktuality > Návštěva ministra ŽP Richarda Brabce

Návštěva ministra ŽP Richarda BrabceNávštěva ministra ŽP Richarda Brabce 17. 8. 2021V úterý 17. srpna 2021 v odpoledních hodinách navštívil naši obec ministr životního prostředí Richard Brabec (hnutí ANO).

Ministerstvo ŽP poskytlo naší obci dotace na zateplení budovy obecního úřadu, vybudování čističky odpadních vod, výstavbu sběrného dvora, revitalizaci návsi a posílení vodních zdrojů (dva nové vrty a úpravna vody).

Ministr se nejprve zúčastnil pracovní schůzky na obecním úřadě, poté si prohlédl sběrný dvůr a úpravnu vody.

Více fotek z návštěvy ministra Brabce - ZDE


Fulltextové vyhledávání

27. 6. Ladislav

Zítra: Lubomír

Která z kapel na Motákfestu se Vám líbila nejvíce? Lze hlasovat pro více možností.Od 14. 6. 2022 19:48 celkem hlasů: 32

Návštěvnost stránek

261395