Domů > Dění v obci > Aktuality > Rekonstrukce místní komunikace za podpory Jihočeského kraje

Rekonstrukce místní komunikace za podpory Jihočeského kraje

Logo Jihočeského krajeBěhem září a října tohoto roku byla v Třeběticích provedena rekonstrukce části komunikace protínající novou zástavbu v obci. V rámci této rekonstrukce došlo k pokládce nového asfaltového povrchu o celkové délce 157 m. Stavbu realizovala firma Swietelsky s.r.o. Jednalo se o první ze dvou plánovaných etap projektu. Navazující druhá etapa, v rámci které bude položen asfaltový povrch na zbývající části komunikace, by měla být provedena v roce 2020.

Celkové výdaje na rekonstrukci dosud činí téměř 2,4 mil. Kč. Obec Třebětice získala na realizaci grant Jihočeského kraje v celkové výši 981 156 Kč.

Ing. Jan Koutný
starosta obce