"A" mužstvo

Soutěž: A3D, Jihočeský kraj - I. B třída mužů skupina "D"

Aktuální sezóna 2018/2019 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice Mladé 18. 8. 2018 10:00 2:0 (1:0)
K. Řečice Č. Velenice 18. 8. 2018 10:15 2:3 (1:3)
Lomnice/Luž. D. Voda  18. 8. 2018 17:00 0:0 (0:0)
Studená  Ledenice 18. 8. 2018 13:30 4:1 (0:0)
Olešnice Třebětice  19. 8. 2018 15:00 4:4 (2:3)
Suchdol/Luž. Třeboň B 19. 8. 2018 17:00 3:1 (2:1)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Lomnice/Luž. Třebětice  24. 8. 2018 17:30 5:1 (2:1)
Mladé K. Řečice  25. 8. 2018 13:30 2:2 (2:0)
N. Bystřice  Olešnice 25. 8. 2018 17:00 1:2 (1:0)
Č. Velenice Studená  26. 8. 2018 17:00 0:2 (0:1)
Třeboň B Slavonice 26. 8. 2018 17:00 2:1 (2:1)
D. Voda Suchdol/Luž. 26. 8. 2018 17:00 2:3 (1:2)

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Mladé 1. 9. 2018 13:30 3:3 (3:1)
Lomnice/Luž. Suchdol/Luž. 1. 9. 2018 17:00 3:2 (1:2)
Slavonice D. Voda 1. 9. 2018 17:00 5:1 (3:0)
K. Řečice Třeboň B 1. 9. 2018 17:00 3:1 (2:0)
Olešnice Ledenice 2. 9. 2018 15:00 3:3 (1:1)
Třebětice N. Bystřice 2. 9. 2018 15:00 2:1 (1:0)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
N. Bystřice Lomnice/Luž. 8. 9. 2018 17:00 1:4 (1:1)
Ledenice Třebětice 8. 9. 2018 17:00 0:2 (0:0)
Třeboň B Studená 9. 9. 2018 14:30 0:0 (0:0)
D. Voda K. Řečice 9. 9. 2018 17:00 7:1 (4:0)
Suchdol/Luž. Slavonice 9. 9. 2018 17:00 3:0 (1:0)
Č. Velenice Olešnice 9. 9. 2018 17:00 0:2 (0:0)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená D. Voda 15. 9. 2018 13:00 1:1 (0:1)
N. Bystřice Ledenice 15. 9. 2018 16:30 2:2 (1:1)
Lomnice/Luž. Slavonice 15. 9. 2018 16:30 2:2 (0:1)
K. Řečice Suchdol/Luž. 15. 9. 2018 16:30 1:2 (0:1)
Olešnice Mladé 16. 9. 2018 15:00 3:1 (1:1)
Třebětice Č. Velenice 16. 9. 2018 15:00 4:3 (2:0)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Mladé Třebětice  22. 9. 2018 13:00 3:1 (2:1)
Suchdol/Luž. Studená 22. 9. 2018 16:30 4:0 (3:0)
Slavonice K. Řečice  22. 9. 2018 16:30 4:1 (2:1)
Ledenice Lomnice/Luž.  22. 9. 2018 16:30 1:3 (0:1)
Třeboň B Olešnice 23. 9. 2018 14:30 4:0 (2:0)
Č. Velenice N. Bystřice  23. 9. 2018 16:30 5:5 (1:3)

8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Slavonice 29. 9. 2018 12:30 4:3 (1:0)
Lomnice/Luž. K. Řečice 29. 9. 2018 16:00 2:2 (0:0)
Ledenice Č. Velenice 29. 9. 2018 16:00 1:1 (0:0)
Olešnice D. Voda 30. 9. 2018 15:00 4:2 (2:1)
Třebětice Třeboň B 30. 9. 2018 15:00 2:2 (0:2)
N. Bystřice Mladé 30. 9. 2018 15:00 2:4 (0:2)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Č. Velenice Lomnice/Luž. 6. 10. 2018 16:00 2:0 (2:0)
K. Řečice Studená 6. 10. 2018 16:00 1:3 (1:2)
Třeboň B N. Bystřice 7. 10. 2018 14:30 3:1 (2:0)
D. Voda Třebětice 7. 10. 2018 16:00 2:2 (0:0)
Suchdol/Luž. Olešnice 7. 10. 2018 16:00 1:1 (0:0)
Mladé Ledenice 7. 10. 2018 16:00 0:0 (0:0)

10. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lomnice/Luž. Studená 13. 10. 2018 15:30 6:0 (2:0)
Ledenice Třeboň B 13. 10. 2018 15:30 3:1 (2:1)
Olešnice Slavonice 14. 10. 2018 15:00 4:1 (2:1)
Třebětice Suchdol/Luž. 14. 10. 2018 15:00 4:0 (2:0)
N. Bystřice D. Voda 14. 10. 2018 15:00 4:2 (1:0)
Č. Velenice Mladé 14. 10. 2018 15:30 3:0 (1:0)

11. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Suchdol/Luž. N. Bystřice 20. 10. 2018 15:30 6:1 (3:0)
Slavonice Třebětice 20. 10. 2018 15:30 0:1 (0:1)
K. Řečice Olešnice 20. 10. 2018 15:30 4:2 (3:1)
Třeboň B Č. Velenice 21. 10. 2018 14:30 2:1 (1:1)
D. Voda Ledenice 21. 10. 2018 15:30 1:1 (0:1)
Mladé Lomnice/Luž. 21. 10. 2018 15:30 1:0 (0:0)

12. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
N. Bystřice Slavonice 27. 10. 2018 14:30 1:2 (0:1)
Ledenice Suchdol/Luž. 27. 10. 2018 14:30 1:2 (1:1)
Č. Velenice D. Voda 28. 10. 2018 14:30 0:0 (0:0)
Mladé Třeboň B 28. 10. 2018 14:30 5:2 (3:1)
Olešnice Studená 28. 10. 2018 14:30 1:0 (0:0)
Třebětice K. Řečice 28. 10. 2018 14:30 3:0 (3:0)

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Třebětice 3. 11. 2018 10:30 0:1 (0:0)
Slavonice Ledenice 3. 11. 2018 14:00 1:5 (1:0)
K. Řečice N. Bystřice 3. 11. 2018 14:00 7:1 (5:1)
D. Voda Mladé 4. 11. 2018 14:00 0:1 (0:0)
Suchdol/Luž. Č. Velenice 4. 11. 2018 14:00 2:4 (1:2)
Třeboň B Lomnice/Luž. 4. 11. 2018 14:00 1:5 (1:4)

1. kolo - dohrávka

Domácí Hosté Termín Skóre
Mladé Suchdol/Luž. 10. 11. 2018 10:00 1:7 (1:5)
N. Bystřice Studená 10. 11. 2018 14:00 3:0 (1:0)
Ledenice K. Řečice 10. 11. 2018 14:00 4:0 (2:0)
Č. Velenice Slavonice 10. 11. 2018 10:30 2:0 (1:0)
Olešnice Lomnice/Luž. 10. 11. 2018 14:00 1:3 (1:2)
Třeboň B D. Voda 11. 11. 2018 13:30 5:1 (4:1)

Tabulka celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Suchdol / Luž. 12 8 1 3 35:19 25 0 0
2. Lomnice /Luž. 12 7 3 2 33:14 24 0 0
3. Třebětice 12 7 3 2 27:20 24 0 0
4. Olešnice 12 6 3 3 27:24 21 0 0
5. Č. Velenice 12 5 3 4 24:20 18 0 0
6. Mladé 12 5 3 4 21:25 18 0 0
7. Třeboň "B 12 5 2 5 24:25 17 0 0
8. Studená 12 4 3 5 17:24 15 0 0
9. Ledenice 12 3 5 4 22:20 14 0 0
10. Slavonice 12 4 1 7 21:26 13 0 0
11. K. Řečice 12 3 2 7 24:34 11 0 0
12. D. Voda 12 1 5 6 19:27 8 0 0
13. N. Bystřice 12 2 2 8 23:39 8 0 0

Tabulka doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Třeboň "B 7 5 1 1 17:9 16 0 0
2. Olešnice 7 4 2 1 20:14 14 0 0
3. Suchdol / Luž. 6 4 1 1 19:7 13 0 0
4. Třebětice 5 4 1 0 15:6 13 0 0
5. Lomnice /Luž. 6 3 3 0 18:7 12 0 0
6. Č. Velenice 7 3 2 2 12:9 11 0 0
7. Mladé 6 3 2 1 12:12 11 0 0
8. K. Řečice 6 3 0 3 18:12 9 0 0
9. Slavonice 5 3 0 2 12:8 9 0 0
10. Studená 5 2 2 1 12:9 8 0 0
11. Ledenice 6 2 1 3 10:9 7 0 0
12. N. Bystřice 7 2 1 4 14:16 7 0 0
13. D. Voda 5 1 2 2 12:8 5 0 0

Tabulka venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Lomnice /Luž. 6 4 0 2 15:7 12 0 0
2. Suchdol / Luž. 6 4 0 2 16:12 12 0 0
3. Třebětice 7 3 2 2 12:14 11 0 0
4. Ledenice 6 1 4 1 12:11 7 0 0
5. Č. Velenice 5 2 1 2 12:11 7 0 0
6. Olešnice 5 2 1 2 7:10 7 0 0
7. Mladé 6 2 1 3 9:13 7 0 0
8. Studená 7 2 1 4 5:15 7 0 0
9. Slavonice 7 1 1 5 9:18 4 0 0
10. D. Voda 7 0 3 4 7:19 3 0 0
11. K. Řečice 6 0 2 4 6:22 2 0 0
12. Třeboň "B 5 0 1 4 7:16 1 0 0
13. N. Bystřice 5 0 1 4 9:23 1 0 0

 

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2018 

Olešnice - Třebětice A 4:4             
Lomnice /Luž. - Třebětice A 5:1
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1
Třebětice A - N. Bystřice 2:1
Ledenice - Třebětice A 0:2
Třebětice B - Lodhéřov 0:3
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Řečice 4:1
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4
Popelín - Třebětice B 7:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunž./Strmil. 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 

Přípravné zápasy  

 
 
 
 
 

 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice