Mladší žáci

Soutěž: F1A, J. Hradec - Okresní přebor mladších žáků

Aktuální sezóna 2018/2019 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Dačice Třebětice 14. 9. 2018 16:30 14:5 (8:2)
K. Řečice 1922 FK J. Hradec 1910 15. 9. 2018 10:00 5:2 (1:1)
Kunžak/Strmilov Bystřice/Chlum 16. 9. 2018 11:45 7:1 (2:0)

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice/Chlum Dačice 22. 9. 2018 11:45 1:3 (1:1) 
N. Včelnice Kunžak/Strmilov 23. 9. 2018 10:00 3:0 (1:0) 
Třebětice K. Řečice 1922 23. 9. 2018 10:30 4:1 (2:0) 

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice 1922 Bystřice/Chlum 28. 9. 2018 10:00 4:1 (2:1) 
FK J. Hradec 1910 Třebětice 28. 9. 2018 14:00 7:4 (2:2) 
Dačice N. Včelnice 29. 9. 2018 14:00 0:0 (0:0) 

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice/Chlum FK J. Hradec 1910 10. 10. 2018 17:00 3:8 (2:3)
N. Včelnice K. Řečice 1922 7. 10. 2018 10:00 0:6 (0:3)
Kunžak/Strmilov Dačice 7. 10. 2018 11:45 5:12 (3:6)

5. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice 1922 Kunžak/Strmilov 13. 10. 2018 10:00 6:3 (4:2)
FK J. Hradec 1910 N. Včelnice 13. 10. 2018 13:30 8:2 (7:2)
Třebětice Bystřice/Chlum 14. 10. 2018 10:30 6:3 (4:1)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Dačice K. Řečice 1922 20. 10. 2018 10:00 4:0 (2:0)
N. Včelnice Třebětice 21. 10. 2018 10:00 5:4 (2:0)
Kunžak/Strmilov FK J. Hradec 1910 21. 10. 2018 10:00 1:3 (1:1)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
FK J. Hradec 1910 Dačice 26. 10. 2018 15:30 3:2 (2:2)
Bystřice/Chlum N. Včelnice 28. 10. 2018 10:00 5:0 (2:0)
Třebětice Kunžak/Strmilov 28. 10. 2018 10:30 5:7 (1:4)

Tabulka celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK J. Hradec 1910 6 5 0 1 31:17 15 0 0
2. Dačice 6 4 1 1 35:14 13 0 0
3. Řečice 1922 6 4 0 2 22:14 12 0 0
4. Včelnice 6 2 1 3 10:23 7 0 0
5. Kunžak/Strmilov 6 2 0 4 23:30 6 0 0
6. Třebětice 6 2 0 4 28:37 6 0 0
7. Bystřice/Chlum 6 1 0 5 14:28 3 0 0

Tabulka doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK J. Hradec 1910 3 3 0 0 18:8 9 0 0
2. Řečice 1922 3 3 0 0 15:6 9 0 0
3. Dačice 3 2 1 0 18:5 7 0 0
4. Třebětice 3 2 0 1 15:11 6 0 0
5. Včelnice 3 2 0 1 8:10 6 0 0
6. Bystřice/Chlum 3 1 0 2 9:11 3 0 0
7. Kunžak/Strmilov 3 1 0 2 13:16 3 0 0

Tabulka venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 3 2 0 1 17:9 6 0 0
2. FK J. Hradec 1910 3 2 0 1 13:9 6 0 0
3. Řečice 1922 3 1 0 2 7:8 3 0 0
4. Kunžak/Strmilov 3 1 0 2 10:14 3 0 0
5. Včelnice 3 0 1 2 2:13 1 0 0
6. Bystřice/Chlum 3 0 0 3 5:17 0 0 0
7. Třebětice 3 0 0 3 13:26 0 0 0

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2018 

Olešnice - Třebětice A 4:4             
Lomnice /Luž. - Třebětice A 5:1
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1
Třebětice A - N. Bystřice 2:1
Ledenice - Třebětice A 0:2
Třebětice B - Lodhéřov 0:3
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Řečice 4:1
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4
Popelín - Třebětice B 7:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunž./Strmil. 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 

Přípravné zápasy  

 
 
 
 
 

 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice