Poděkování všem dobrovolníkům!

Velké díky všem dobrovolníkům (velkým i malým), kteří se v rámci akce Ukliďme Česko o tomto víkendu jakýmkoli způsobem zapojili do úklidu Třebětic a okolí.

Zvláštní poděkování pak patří Martinu Kelblerovi, jakožto hlavnímu iniciátorovi a organizátorovi celé akce.

Ukliďme Třebětice a okolí 9. 4. 2022 Ukliďme Třebětice a okolí 9. 4. 2022

Publikováno 13. 4. 2022 19:58

Nové fotky - zábavné odpoledne v třebětické knihovně

Zábavné odpoledne v třebětické knihovně 2. 4. 2022Nové fotky: zábavné odpoledne v třebětické knihovně ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 3. 4. 2022 18:26

Nové fotky - Třebětice A vs. N. Bystřice

První utkání jara Třebětice A vs. N. Bystřice 2:0 (2:0); odehráno 27. 3. 2022Fotky z prvního utkání jara Třebětice A vs. N. Bystřice ZDE

Publikováno 29. 3. 2022 20:11

Informace pro odběratele v režimu DPI

Blíží se konec dodávek elektřiny a plynu v režimu dodavatele poslední instance (DPI). V níže přiloženém souboru naleznete stručné informace o tom, jak postupovat, pokud jste ještě neuzavřeli smlouvu s novým dodavatelem.

Soubor obsahuje také informace Úřadu práce ČR o pomoci, kterou lze čerpat v případě finanční tísně spojené s růstem cen energií.

Více informací - ZDE

Publikováno 8. 3. 2022 20:14

Nové fotky - dětský karneval

Dětský karneval v kulturním domě 27. 2. 2022Nové fotky: dětský karneval ZDE

Publikováno 1. 3. 2022 17:36

Nové fotky - maškarní průvod po vesnici

Maškarní průvod po vesnici 26. 2. 2022Nové fotky: maškarní průvod po vesnici ZDE

Publikováno 28. 2. 2022 22:26

Poděkování knihovnici paní Petrové

Poděkování dlouholeté knihovnici pí. Leopoldině PetrovéVe čtvrtek 17. února 2022 poděkovali zástupci obce a dačické Knihovny Matěje Mikšíčka naší dlouholeté knihovnici paní Leopoldině Petrové za její práci. Obecní knihovnu převzala v roce 2010 po svém manželovi Miloši Petrovi a vedla ji více než jedenáct let.

Novou knihovnicí se stala pí. Jarmila Valešová.

Publikováno 19. 2. 2022 12:31

Nové knihy v třebětické knihovně

Nové knihy v třebětické knihovněMilí vášniví čtenáři, došlo k pravidelné obnově knižního fondu v obecní knihovně.

Seznam nových knih - ZDE

Odkaz na webové stránky knihovny naleznete v horním menu v záložce KULTURA nebo také - ZDEStránky budou pravidelně aktualizovány.

K návštěvě knihovny Vás srdečně zve nová knihovnice pí. Jarmila Valešová.

Publikováno 18. 2. 2022 17:50

Výměna střešní krytiny na Motákaréně za podpory Jihočeského kraje

Logo Jihočeského krajeBěhem října a listopadu loňského roku byl v naší obci realizován projekt „Oprava střešní krytiny na budově sportovního areálu Třebětice“. V rámci této opravy došlo k přelaťování střechy Motákarény a výměně nevyhovující asfaltové lepenky za betonové střešní tašky KM BETA. Celou akci realizovala firma Jemnická Stavba, a. s.

Na realizaci projektu získala obec Třebětice dotaci z rozpočtu Jihočeského kraje z Programu obnovy venkova ve výši 280 000 Kč. Celkové výdaje na opravu činily 496 043 Kč. Z vlastních prostředků tedy obec uhradila 216 043 Kč.

Přelaťování střechy na Motákaréně Nová střešní krytina na Motákaréně

Publikováno 26. 1. 2022 17:42

Nové fotky - Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka 8. 1. 2022Pár nových fotek z Tříkrálové sbírky - ZDE

Vřelé díky všem štědrým dárcům!

Publikováno 9. 1. 2022 20:04

27. 6. Ladislav

Zítra: Lubomír

Která z kapel na Motákfestu se Vám líbila nejvíce? Lze hlasovat pro více možností.

Od 14. 6. 2022 19:48 celkem hlasů: 32