Nové fotky a anketa - Loučení s prázdninami

Loučení s prázdninami - Hry bez hranic 29. 8. 2021Nové fotky: Loučení s prázdninami - ZDE

Nová anketa: Která ze soutěží na Hrách bez hranic Vás nejvíce pobavila?

Publikováno 30. 8. 2021 21:44

Rozpis utkání - podzim 2021

Rozpis utkání - podzim 2021Zde je k dispozici rozpis utkání podzimní části sezóny 2021/22 "A" i "B" týmu a starších žáků FK Sokol Třebětice.

Rozpis utkání (podzim 2021/22) ke stažení - ZDE

Publikováno 26. 8. 2021 19:11

Nové fotky - Třebětice A vs. Buk

První domácí zápas Třebětice A vs. BukPár nových fotek z 1. domácího zápasu Třebětice A vs. Buk - ZDE

Publikováno 23. 8. 2021 16:57

Návštěva ministra ŽP Richarda Brabce

Návštěva ministra ŽP Richarda Brabce 17. 8. 2021V úterý 17. srpna 2021 v odpoledních hodinách navštívil naši obec ministr životního prostředí Richard Brabec (hnutí ANO).

Ministerstvo ŽP poskytlo naší obci dotace na zateplení budovy obecního úřadu, vybudování čističky odpadních vod, výstavbu sběrného dvora, revitalizaci návsi a posílení vodních zdrojů (dva nové vrty a úpravna vody).

Ministr se nejprve zúčastnil pracovní schůzky na obecním úřadě, poté si prohlédl sběrný dvůr a úpravnu vody.

Více fotek z návštěvy ministra Brabce - ZDE

Publikováno 19. 8. 2021 20:38

FK Sokol Třebětice - posily do nové sezóny

Marek Černoch - nový trenér A-týmuPo úspěšném účinkování v Letním okresním poháru náš A-tým posílil před novou sezónou na trenérské pozici, a to příchodem Marka Černocha, který je na jihu Čech považován za trenérskou personu se zkušenostmi z vyšších soutěží.

V samotném hráčském kádru došlo také k výraznému zkvalitnění, a to návratem Martina Kelblera, na kterého se budeme spoléhat především ve hře směrem dopředu, a posilou bude určitě také Vojta Lorenc, který vyztuží defenzivu týmu.

Přejme našim borcům, aby se jim dařilo, aby se jim vyhýbala zranění, a mohli tak útočit na co nejvyšší příčky v krajské I. B třídě sk. D.

Josef Bastl, manažer klubu

Publikováno 18. 8. 2021 20:15

Nové fotky - odpoledne při dechovce (Jižani)

Odpoledne při dechovce (Jižani) 15. 8. 2021Nové fotky: odpoledne při dechovce (Jižani) - ZDE

Publikováno 16. 8. 2021 16:33

Nové fotky, video a anketa - Country Třebětice

Country Třebětice 17. 7. 2021Nové fotky: Country Třebětice - ZDE

Krátké video: Country Třebětice - ZDE

Nová anketa: Která z kapel na Country Třebětice se Vám líbila nejvíce?

Publikováno 18. 7. 2021 20:38

Svoz plastového odpadu!

Svoz plastového odpadu bude od příštího týdne probíhat v pátek.Svoz plastového odpadu ze separačních míst bude v naší obci od příštího týdne probíhat nikoli v úterý, ale v pátek.

Publikováno 15. 7. 2021 13:41

Nové fotky a anketa - finále Letního okresního poháru

Vítězné finále Letního okresního poháru Nová Bystřice - Třebětice APár fotek z finále Letního okresního poháru - ZDE

Nová anketa: Čekali jste, že třebětické áčko vyhraje Letní okresní pohár?

Kromě hlasování v anketě zde také můžete vložit svůj komentář nebo jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Publikováno 15. 7. 2021 11:06

MOTÁK CUP - 2. ročník turnaje v malé kopané 26. 6. 2021Nové fotky: MOTÁK CUP - ZDE

Publikováno 10. 7. 2021 20:24

22. 9. Darina

Zítra: Berta

Která ze soutěží na Hrách bez hranic Vás nejvíce pobavila?

2 (18.2%)

4 (36.4%)