MOTÁK CUP - 1. ročník turnaje v malé kopané 27. 6. 2020Nové fotky: MOTÁK CUP - ZDE

Publikováno 2. 7. 2020 15:47

Publikováno 26. 3. 2020 11:08

Praktické informace ohledně výskytu koronaviru

Koronavirus: Co potřebujete vědět?

Infolinky Státního zdravotního ústavu Infolinky zdravotních pojišťoven

Linka 1221 - Informační linka Hygienické služby České republiky

V těchto dnech začala fungovat celorepubliková informační linka 1221.
Linka slouží pro dotazy spojené s koronavirem.

Ve všední dny se dovoláte od 8 do 19 hodin, o víkendech od 9 do 16.30 hodin.

Na lince zodpoví vaše dotazy proškolení medici. Střídá se jich víc než stovka.
Linka 1221 představuje jeden z nástrojů „Chytré karantény“.

Operátoři této linky Vám dají odpovědi na otázky z těchto oblastí:

1. Cestování
2. Výsledky mých testů
3. Zdravotní potíže
4. Rizikový kontakt
5. Karanténa
6. Aktuálně platná mimořádná opatření

Ministerstvo zdravotnictví provozuje zdravotnickou linku pro veřejnost 224 972 222

• Linka slouží pro občany s dotazy ohledně jakýchkoliv zdravotnických témat.
  • Linka funguje v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin.

Další důležité kontakty a odkazy - ZDE

Nový web Ministerstva zdravotnictví ČR ke koronaviru - ZDE

Státní zdravotní ústav - ZDE

Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje - ZDE

Publikováno 17. 3. 2020 14:04

Článek z Dačického zpravodaje: Předlužení

Informace, jak postupovat v případě eventuálního předlužení naleznete - ZDE

Publikováno 17. 2. 2020 19:06

Nové fotky - dětský karneval

Dětský karneval v kulturním domě 16. 2. 2020Nové fotky: dětský karneval - ZDE

Publikováno 17. 2. 2020 17:27

Nové fotky, video a anketa - maškarní průvod po vesnici

Maškarní průvod po vesnici 15. 2. 2020Nové fotky: maškarní průvod po vesnici - ZDE

Nové video: maškarní průvod po vesnici - ZDE

Nová anketa: Která maska se Vám letos líbila nejvíce?

Omlouváme se všem ostatním skvělým maskám, ale do ankety bohužel nelze vložit víc než 10 položek. Svůj názor na maškarní průvod zde ovšem můžete vyjádřit také prostřednictvím komentáře. Celou akci můžete rovněž ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Za všechny Vaše ohlasy, názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 16. 2. 2020 0:26

Nové fotky - hasičský ples

Hasičský ples 8. 2. 2020Nové fotky: hasičský ples - ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 9. 2. 2020 19:39

Informace k dani z nemovitých věcí a seznam pracovišť SZIF

Informace k dani z nemovitých věcí (nová osvobození od daně z pozemků od roku 2020) - ZDE

Seznam pracovišť Státního zemědělského intervenčního fondu (Oddělení příjmu žádostí a LPIS) - ZDE

Publikováno 14. 1. 2020 22:01

Nové fotky - Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka 4. 1. 2020Pár fotek z Tříkrálové sbírky - ZDE

Publikováno 5. 1. 2020 17:53

Nové fotky - XII. novoroční výšlap na Pišák

XII. novoroční výšlap na Pišák 1. 1. 2020Nové fotky: XII. novoroční výšlap na Pišák - ZDE

Publikováno 2. 1. 2020 11:27

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

Očekávali jste takový vstup našeho "áčka" do nové sezóny?

Od 25. 8. 2020 17:32 celkem hlasů: 12