Nové fotky - XI. novoroční výšlap na Pišák

XI. novoroční výšlap na Pišák 1. 1. 2019Nové fotky: XI. novoroční výšlap na Pišák - ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 3. 1. 2019 18:46

Nové fotky a video - silvestrovský ohňostroj

Silvestrovský ohňostroj 31. 12. 2018Pár fotek ze silvestrovského ohňostroje - ZDE

Krátké video ze silvestrovského ohňostroje - ZDE

Publikováno 2. 1. 2019 11:40

Informace k dani z nemovitých věcí

Informace k dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2018 pro obec Třebětice naleznete - ZDE

Publikováno 1. 1. 2019 17:03

Nové fotky a anketa - vánoční turnaj ve stolním tenise (dospělí)

Vánoční turnaj ve stolním tenise (dospělí) 28. 12. 2018Nové fotky: vánoční turnaj ve stolním tenise (dospělí) - ZDE

Nová anketa: Který hráč z první šestice umístěných Vás svými výkony nejvíce překvapil?

Publikováno 29. 12. 2018 13:27

Nové fotky a video - vánoční turnaj ve stolním tenise (děti)

Vánoční turnaj ve stolním tenise (děti) 27. 12. 2018Nové fotky: vánoční turnaj ve stolním tenise (děti) - ZDE

Krátké video ze závěrečného udílení cen - ZDE

Publikováno 28. 12. 2018 11:38

Nové fotky a video - průvod oveček a zpívání koled u betléma

Průvod oveček a zpívání koled u betléma 23. 12. 2018Nové fotky: průvod oveček a zpívání koled u betléma - ZDE

Krátké video: průvod oveček a zpívání koled u betléma - ZDE

Publikováno 25. 12. 2018 18:10

Seznam připravovaných kulturních akcí na rok 2019

Seznam připravovaných kulturních a společenských akcí na rok 2019 naleznete v kalendáři akcí - ZDE.

Organizátory akcí tímto prosíme o případné doplnění či upřesnění daného seznamu.

Publikováno 11. 12. 2018 16:54

Nové fotky - vánoční tvoření

Vánoční tvoření na obecním úřadě 2. 12. 2018Pár nových fotek z vánočního tvoření - ZDE

Publikováno 3. 12. 2018 17:30