Nové fotky - Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka 4. 1. 2020Pár fotek z Tříkrálové sbírky - ZDE

Publikováno 5. 1. 2020 17:53

Nové fotky - XII. novoroční výšlap na Pišák

XII. novoroční výšlap na Pišák 1. 1. 2020Nové fotky: XII. novoroční výšlap na Pišák - ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše názory a postřehy budeme rádi.

Publikováno 2. 1. 2020 11:27

Nové fotky a video - silvestrovský ohňostroj

Silvestrovský ohňostroj 31. 12. 2019Pár fotek ze silvestrovského ohňostroje - ZDE

Krátké video ze silvestrovského ohňostroje - ZDE

Publikováno 1. 1. 2020 23:10

Nové fotky - vánoční turnaj ve stolním tenise (dospělí)

Vánoční turnaj ve stolním tenise (dospělí) 30. 12. 2019Nové fotky: vánoční turnaj ve stol. tenise (dospělí) - ZDE

Publikováno 31. 12. 2019 12:34

Nové fotky - vánoční turnaj ve stolním tenise (děti)

Vánoční turnaj ve stolním tenise (děti) 29. 12. 2019Nové fotky: vánoční turnaj ve stolním tenise (děti) - ZDE

Publikováno 30. 12. 2019 11:57

Nové fotky - průvod oveček a zpívání koled u betléma

Průvod oveček a zpívání koled u betléma 23. 12. 2019Nové fotky: průvod oveček a zpívání koled - ZDE

Publikováno 25. 12. 2019 18:49

Nové fotky a video: mikulášská besídka

Mikulášská besídka v Hospodě u Fida 7. 12. 2019Nové fotky: mikulášská besídka v hospodě u Fida - ZDE

Nové video: mikulášská besídka v hospodě u Fida - ZDE

Publikováno 8. 12. 2019 17:19

Seznam připravovaných kulturních akcí na rok 2020

Seznam připravovaných kulturních a společenských akcí na rok 2020 naleznete v kalendáři akcí - ZDE.

Organizátory akcí tímto prosíme o případné doplnění či upřesnění daného seznamu.

Publikováno 1. 12. 2019 19:24

Nové fotky - vánočního tvoření na OÚ

Vánoční tvoření na obecním úřadě 30. 11. 2019Pár nových fotek z vánočního tvoření - ZDE

Publikováno 1. 12. 2019 11:56

Rekonstrukce místní komunikace za podpory Jihočeského kraje

Logo Jihočeského krajeBěhem září a října tohoto roku byla v Třeběticích provedena rekonstrukce části komunikace protínající novou zástavbu v obci. V rámci této rekonstrukce došlo k pokládce nového asfaltového povrchu o celkové délce 157 m. Stavbu realizovala firma Swietelsky s.r.o. Jednalo se o první ze dvou plánovaných etap projektu. Navazující druhá etapa, v rámci které bude položen asfaltový povrch na zbývající části komunikace, by měla být provedena v roce 2020.

Celkové výdaje na rekonstrukci dosud činí téměř 2,4 mil. Kč. Obec Třebětice získala na realizaci grant Jihočeského kraje v celkové výši 981 156 Kč.

Ing. Jan Koutný
starosta obce

Před rekonstrukcí Před rekonstrukcí Během rekonstrukce Během rekonstrukce

Během rekonstrukce Během rekonstrukce Po rekonstrukci Po rekonstrukci

Publikováno 18. 11. 2019 21:43

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

Očekávali jste takový vstup našeho "áčka" do nové sezóny?

Od 25. 8. 2020 17:32 celkem hlasů: 22